Kategorie sklepu


Artykuły

Wybierz dział

Dane kontaktowe
PompySanok.pl Marek Trybała
tel.: (13) 49 40 600
Dział Handlowo-Techniczny
tel.: +48 13 49 40 600 wew. 022
mail.: grzegorz.trybala@pompysanok.pl
więcej »
Zaloguj się

nie pamiętam hasła!
zarejestruj się

  • pompysanok.pl opineo
  • Pompy szoker
  • Pompy CYLEX
Wybór formy płatności

Wybór formy płatności

Szanowni Klienci,

aby ułatwić Wam zakupy w naszy sklepie internetowym, przedstawiamy szereg możliwości dzięki, którym możliwe jest szybkie dokonanie płatności za zakupiony u nas towar.

 

 

 

Serwis Przelewy24 jest internetowym serwisem usługowym, pośredniczącym w przekazywaniu płatności pomiędzy Klientem i Sprzedawcą. Serwis udostępnia Klientom różnorodne metody wykonywania płatności, przyjmuje płatności Klientów na swoje konta, potwierdza Sprzedawcy zrealizowanie płatności i przekazuje te płatności na konto Sprzedawcy.

Płatności pobrane od Klientów Serwis przekazuje na konto Sprzedawcy w trybie natychmiastowym lub w momencie przekroczenia przez nie ustalonej sumy a także na każde żądanie.

mTransfer to usługa umożliwiająca szybkie dokonywanie płatności za zakupy w internecie. Płacąc mTransferem nie trzeba wypełniać formularzy, podawać numeru konta i adresu odbiorcy czy wpisywać kwoty, którą należy zapłacić – wszystkie dane podstawiają się automatycznie.

 


PayPal to system pozwalający wygodnie i bezpiecznie wysyłać i odbierać płatności oraz przelewy internetowe.
Kupuj szybko i wygodnie w serwisie eBay oraz w sklepach internetowych na całym świecie bez ujawniania swoich danych finansowych sprzedającym. Odbiorca płatności zobaczy tylko Twój adres e-mail i podany przez Ciebie adres wysyłkowy. Ponadto płatność niemal natychmiast znajdzie się na koncie PayPal odbiorcy, więc szybciej otrzymasz zamówiony towar.

Usługa polega na pełnej integracji procesu płatności w sklepie internetowym z systemem bankowym. Podczas finalizowania zakupu wszystkie dane przelewu są wypełniane automatycznie, a ich edycja jest zablokowana. Dzięki temu kupujący nie musi ręcznie wprowadzać kwoty ani numeru zamówienia, numeru rachunku, nazwy sklepu i innych danych niezbędnych do poprawnego wykonania wpłaty, a pomyłka jest niemożliwa

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

 

 

Przelew bankowy