Promocja
Previous
Next
Indeks 6283342

Włącznik ciśnieniowy CLA II 400V

100,99 zł
90,89 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 100,99 zł (-10%)

Włączniki ciśnieniowe CLA II 400V są przeznaczone do sterowania urządzeniami ciśnieniowymi ze zbiornikiem zamkniętym, utrzymują one ciśnienie czynnika w stałych określonych granicach.

Pytanie o cene

Produkt na zamówienie


Zapytaj o cenę

Zostaw nam swój adres mailowy, skontaktujemy się z tobą w celu indywidualnej wyceny.
 
Dostępny

Zamów telefonicznie

(13) 49 40 600

Dostawa nawet w 24h

Wysyłka już od 14,58 zł

Bezpieczne płatności

Blik, karta, przelew, płatność przy odbiorze

Włącznik Ciśnieniowy CLA II - Precyzyjne Sterowanie i Bezpieczne Utrzymywanie Ciśnienia dla Silników Pomp

Włącznik Ciśnieniowy CLA II to niezawodne rozwiązanie do automatycznego sterowania jednofazowymi i trójfazowymi silnikami elektrycznymi pomp hydroforowych oraz głębinowych. Zaprojektowany z myślą o maksymalnej wydajności i łatwości obsługi, ten włącznik ciśnieniowy zapewnia bezpieczne i efektywne funkcjonowanie systemów pompowych.

Włącznik działa w zakresie napięcia około 400V, co umożliwia jego wszechstronne zastosowanie w różnych konfiguracjach sieci elektrycznych.

Z imponującym maksymalnym prądem znamionowym wynoszącym 16A, włącznik CLA II jest przygotowany do obsługi nawet silników o większych parametrach, zapewniając stabilność i niezawodność pracy.

Włącznik obsługuje silniki o maksymalnej mocy 7,5 kW, co czyni go doskonałym wyborem dla różnorodnych zastosowań w dziedzinie pompowania wód.

Elastyczność w regulacji ciśnienia to jedna z kluczowych zalet CLA II. Zakres regulacji ciśnienia wynoszący od 1 do 8 bar pozwala dostosować pracę włącznika do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Włącznik wyposażony jest w przyłącze gwintowane o rozmiarze 1/2", co ułatwia integrację z różnymi systemami pompowymi i zapewnia bezproblemowe podłączenie.

Precyzyjne utrzymanie ciśnienia w zakresie od 2 do 4 bar sprawia, że włącznik CLA II doskonale sprawdza się w różnych warunkach, zapewniając optymalne warunki dla silników pomp.

Włącznik Ciśnieniowy CLA II jest nie tylko doskonałym rozwiązaniem technicznym, ale także gwarantuje oszczędność energii i długotrwałą niezawodność. Dzięki precyzyjnym parametrom oraz solidnej konstrukcji, produkt ten jest niezbędnym elementem dla każdego systemu pompowego, gdzie automatyczne sterowanie ciśnieniem odgrywa kluczową rolę.

Zasilanie 400 V
Króciec 1/2"
Maksymalne natężenie prądu 16 A
Stopień ochrony IP 44
Zalecana maksymalna moc pompy 7,5 kW

Włącznik ciśnieniowy CLA II 400V