Promocja
Previous
Next
Indeks 9569830

Pokrywa studni głębinowej, obudowa studni typu szwedzkiego

444,00 zł
399,60 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 449,00 zł (-11%)

Oryginalna obudowa studni głębinowej typu szwedzkiego.

Współpracuje wraz ze złączem szwedzkim.

Stosowana jest dla rur studziennych o średnicy 125-140-160-194 mm

Pytanie o cene

Produkt na zamówienie


Zapytaj o cenę

Zostaw nam swój adres mailowy, skontaktujemy się z tobą w celu indywidualnej wyceny.
 
Dostępny

Zamów telefonicznie

(13) 49 40 600

Dostawa nawet w 24h

Wysyłka już od 14,58 zł

Bezpieczne płatności

Blik, karta, przelew, płatność przy odbiorze

Innowacyjna pokrywa studni głębinowej wykonana ze stopów aluminium.

Proponowana pokrywa typu szwedzkiego dla studni głębinowej umożliwia łatwy montaż oraz demontaż pompy głębinowej w odwiercie. Obudowa studni typu szwedzkiego, to prosty i skuteczny sposób wykonania górnej części studni głębinowej, w którym istotnym elementem konstrukcji jest wypuszczenie rury osłonowej studni na pewną wysokość ponad grunt.

Pokrywa studzienna dla rur:  125-140-160-194 mm
Wykonanie: aluminium
Wyposażona w odpowietrznik
Listwa elektryczna z zaciskami kabla L1, L2, L3 i uziemienie

W zestawie: 

- Klucz imbusowy i śruby do mocowania głowicy do rury

- Dławiki kabla elektrycznego - wejście/wyjście

Pokrywa Studni Głębinowej - Łatwość, niezawodność i funkcjonalność w jednym

Prezentujemy pokrywę studni głębinowej, rozwiązanie od PompySanok.pl, które zmienia sposób, w jaki myślimy o dostępie do studni głębinowej. Ta innowacyjna pokrywa łączy w sobie łatwość użytkowania, estetykę wykonania oraz niezawodność, tworząc idealne środowisko dla Twojej pompy głębinowej.

Kluczowe korzyści:

Łatwy dostęp: Dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji, z łatwością uzyskasz dostęp do studni głębinowej. Pompa głębinowa może być demontowana bezproblemowo, co ułatwia konserwację i naprawy.

Brak konieczności budowy betonowej obudowy: Odpowiednio zaprojektowana pokrywa eliminuje konieczność budowy betonowej obudowy wokół studni głębinowej. To oszczędza czas, koszty i pracę związaną z tradycyjnym montażem.

Niezawodność i solidność: Nasza pokrywa studni głębinowej wykonana jest z solidnych i nowoczesnych materiałów, co zapewnia niezawodność w działaniu oraz długotrwałą wytrzymałość, bez względu na warunki środowiskowe.

Doskonała szczelność: Wyprowadzenie rury studziennej na poziom gruntu zapewnia doskonałą szczelność studni. Dzięki temu, woda deszczowa i gruntowa nie przedostają się do studni, co przekłada się na czystość i efektywność pracy pompy.

Ochrona przed zanieczyszczeniami: Pokrywa chroni odwiert przed zanieczyszczeniami mechanicznymi, takimi jak liście czy drobne patyczki. To dodatkowa ochrona dla pompy, zapewniając jej długą żywotność.

Stałe połączenie złączem szwedzkim: Dzięki zastosowaniu złącza szwedzkiego, pompa jest stałe połączona z rurociągiem tłocznym, co minimalizuje ryzyko problemów związanych z zamrożeniem.

Oszczędność i efektywność: Złącze szwedzkie to nie tylko niezawodność, ale także oszczędność czasu i kosztów. To rozwiązanie jest nie tylko tańsze, ale także bardziej praktyczne.

Estetyczne wykonanie: Nasza pokrywa studni głębinowej nie tylko spełnia swoje funkcje, ale także prezentuje się elegancko i estetycznie. To znaczący krok w kierunku estetycznej poprawy otoczenia Twojej studni głębinowej.

Zainwestuj w pokrywę studni głębinowej, która łączy wydajność, niezawodność i estetykę w jednym produkcie. Oferowana pokrywa to produkt najwyższej jakości, którego produkcji dopilnowali eksperci z PompySanok.pl i jako jedyni oferujemy to innowacyjne rozwiązanie, które przekształci sposób, w jaki dbasz o swoją studnię głębinową. 

Materiał Aluminium
Przeznaczona dla rur 125-140-160-194 mm

Pokrywa studni głębinowej, obudowa studni typu szwedzkiego