Previous
Next
Indeks 9447151 Kod EAN 5904172881007

Elektroniczny wyłącznik ciśnieniowy EWC PROTECT 10 wer.3.0 przyłącze 1/2"

299,99 zł
Brutto

Elektroniczny wyłącznik ciśnieniowy EWC PROTECT 10 ver. 3.0 do sterowania i ochrony Twojej pompy.

EAN: 5904172881007

Pytanie o cene

Produkt na zamówienie


Zapytaj o cenę

Zostaw nam swój adres mailowy, skontaktujemy się z tobą w celu indywidualnej wyceny.
 
Dostępny

Zamów telefonicznie

(13) 49 40 600

Elektroniczny wyłącznik ciśnieniowy EWC PROTECT 10 ver 3.0 – niewielkie urządzenie o wielkich możliwościach.

EAN: 5904172881007
Szybki montaż i ustawienie
Jedno urządzenie zamiast kilku innych
Oszczędność pieniędzy
Zabezpieczenie przed suchobiegiem i przeciążeniem
Elektroniczny wyświetlacz
Zakres regulacji ciśnienia: w każdym punkcie do wartości 10 bar
Rodzaj medium: woda, olej i gaz
Waga: 400g

Przedstawiamy Ci Elektroniczny Wyłącznik Ciśnieniowy EWC PROTECT 10 w najnowszej wersji 3.0, nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia Ci pełną kontrolę nad systemem ciśnieniowym. Ten zaawansowany wyłącznik zapewnia zarówno wygodę, jak i bezpieczeństwo, spełniając Twoje oczekiwania w dziedzinie monitorowania i regulacji ciśnienia wody.

Decydując się na zakup wyłącznika EWC PROTECT 10 ver.3.0 oszczędzasz czas, miejsce i pieniądze!

Dodatkowo nie potrzebujemy pomocy fachowca, aby podłączyć i ustawić szereg urządzeń i zabezpieczeń wskazanych w poniższym schemacie.

Jaka jest przewaga przewaga EWC PROTECT 10 nad innymi wyłącznikami jak np. popularny Presscontrol?

Precyzyjna kontrola ciśnienia: EWC PROTECT 10 w wersji 3.0 pozwala na precyzyjną kontrolę ciśnienia w systemie wodociągowym. Dzięki temu dostosujesz pracę pompy do zmieniających się warunków, osiągając optymalną wydajność.

Inteligentna automatyzacja: Wyłącznik ciśnieniowy EWC PROTECT 10 automatycznie włącza i wyłącza pompę w zależności od zaprogramowanych parametrów ciśnienia. To oszczędność czasu i energii, niezależnie od tego, czy jesteś w domu czy poza nim.

Monitorowanie w czasie rzeczywistym: Dzięki zaawansowanemu interfejsowi, EWC PROTECT 10 wersja 3.0 umożliwia monitorowanie ciśnienia wody w czasie rzeczywistym. Otrzymujesz dokładne informacje na temat stanu Twojego systemu w dowolnym momencie.

Alarmy i powiadomienia: Wyłącznik jest wyposażony w system alarmowy i powiadomienia, które informują Cię o nieprawidłowościach lub niskim ciśnieniu wody. Dzięki temu możesz szybko reagować na ewentualne problemy.

Łatwa instalacja i obsługa: EWC PROTECT 10 wersja 3.0 jest zaprojektowany z myślą o prostocie instalacji i obsługi. Intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że korzystanie z tego wyłącznika jest łatwe dla każdego.

Energia i czas: Dzięki automatyzacji i kontroli ciśnienia, EWC PROTECT 10 wersja 3.0 pomaga w oszczędzaniu energii i czasu. Zapewnia wydajność i efektywność Twojego systemu wodociągowego.

Wersja 3.0: Wyłącznik w wersji 3.0 został udoskonalony. Dodano nową funkcję - ochrony przed przeciążeniem. Ulepszono również wyświetlacz - stał się precyzyjniejszy i bardziej czytelny.

Jeśli szukasz nowoczesnego sposobu na kontrolę i monitorowanie ciśnienia wody w swoim systemie, Elektroniczny Wyłącznik Ciśnieniowy EWC PROTECT 10 w wersji 3.0 jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. To zaawansowane rozwiązanie dostępne teraz, aby dać Ci pełną kontrolę nad Twoim systemem ciśnieniowym, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i efektywność. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i odkryć, jak EWC PROTECT 10 wersja 3.0 może przekształcić sposób, w jaki korzystasz z wody. Jako producent, PompySanok.pl oferuje aż 2 lata gwarancji.

Zasilanie 220-240 V
Napięcie wyjściowe max 220 - 240 V
Temperatura otoczenia max. 40 °C
Króciec 1/2"
Zakres ciśnienia 0,1 - 10 bar
Maksymalne natężenie prądu 10 A do mocy silnika 1500W
Stopień ochrony IP 55

Elektroniczny wyłącznik ciśnieniowy EWC PROTECT 10 wer.3.0 przyłącze 1/2"