Previous
Next
Indeks 9091237

Linka stalowa nierdzewna INOX AISI 316 fi 4mm min. do mocowania pomp

4,50 zł
(4,50 zł za m.b.)
Brutto

Lina stalowa ze stali nierdzewnej AISI 316 fi 4mm

Splot 7x19

Pytanie o cene

Produkt na zamówienie


Zapytaj o cenę

Zostaw nam swój adres mailowy, skontaktujemy się z tobą w celu indywidualnej wyceny.
 
Dostępny

Zamów telefonicznie

(13) 49 40 600

Linka Stalowa Nierdzewna AISI 316 FI 4mm - Solidność i Niezawodność na Lata

Linka Stalowa Nierdzewna AISI 316 FI 4mm o splocie 7x19 to rozwiązanie, które spełni nawet najwyższe oczekiwania w zakresie trwałości i niezawodności. Dlaczego warto postawić na naszą linkę?

1. Wytrzymałość w Ekstremalnych Warunkach

Nasza linka posiada imponujące właściwości trwałości. W atmosferze przemysłowej możesz liczyć na jej wydajność przez imponujące 50 lat, co świadczy o doskonałej jakości materiałów użytych do produkcji. W warunkach morskich linka zachowuje swoją niezawodność przez aż 100 lat! To oznacza, że możesz polegać na niej w najtrudniejszych sytuacjach.

2. Wysoka Wydajność i Bezpieczeństwo

Nasza linka ma dopuszczalne obciążenie wynoszące imponujące 834 kg, a obciążenie zrywające to aż 1040 kg. To oznacza, że jest w stanie sprostać dużym obciążeniom i zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Średnica 4mm to optymalny rozmiar, który gwarantuje wydajność i trwałość.

3. Dostosuj Długość do Swoich Potrzeb

Nasza linka dostępna jest w różnych długościach, a najdłuższym dostępnym odcinkiem jest bęben o długości 250m. To daje Ci elastyczność w dostosowaniu linki do swoich konkretnych zadań.

Wybierając Linka Stalowa Nierdzewna AISI 316 FI 4mm, wybierasz niezawodność i trwałość na lata. To rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w każdych warunkach. Zamawiając u nas, zyskujesz dostęp do produktów najwyższej jakości i ekspertyzy naszych specjalistów.

Skorzystaj z naszej oferty już dziś i przekonaj się o jakości naszej linki!

UWAGA!

Jest to produkt nieprefabrykowany, sprzedawany w odcinkach na indywidualne zamówienie, a więc nie przysługuje dla niego zwrot towaru.

Linka stalowa nierdzewna INOX AISI 316 fi 4mm min. do mocowania pomp