Previous
Next
Indeks TLR0027

Pompa do oleju, wody, wody morskiej Tellarini IFE25 ze sprzęgłem elektromagnetycznym i kołem pasowym

Pompa do oleju Tellarini IFE25 to zaawansowane urządzenie, które gwarantuje skuteczne przepompowywanie różnych cieczy dzięki solidnej konstrukcji i możliwości pracy z różnymi silnikami. Z sprzęgłem elektromagnetycznym i kołem pasowym zapewniającym łatwe sterowanie, jest idealnym rozwiązaniem dla żeglarstwa, rolnictwa i transportu.

Zasilanie
Czas dostawy: 4-5 tygodni

Pytanie o cene

Produkt na zamówienie


Zapytaj o cenę

Zostaw nam swój adres mailowy, skontaktujemy się z tobą w celu indywidualnej wyceny.
 

Zamów telefonicznie

(13) 49 40 600

Pompa do Oleju Tellarini IFE25: Wydajne Rozwiązanie dla Różnorodnych Zastosowań

Możliwość pompowania w obu kierunkach
Odporność na korozję
Konstrukcja pozwalająca na pompowanie wody morskiej, solanki, pestycydów i nawozów
W komplecie para mosiężnych złączek do węży do rur 25 (jedna prosta i jedna zakrzywiona)
Szerokie spektrum zastosowań: rolnictwo, transport i żeglarstwo
Przystosowana do pracy ciągłej i przerywanej

Pompa do oleju Tellarini IFE25 to wszechstronne narzędzie, które gwarantuje efektywność i niezawodność w przepompowywaniu różnych cieczy. Dzięki dużej zdolności samozasysania oraz możliwości pracy przy nieciągłej obecności cieczy na zasysaniu, seria IFE z mosiądzu CB754S i wałem ze stali nierdzewnej zapewnia solidność i trwałość. Dodatkowo, wyposażona w sprzęgło elektromagnetyczne i koło pasowe, ta pompa umożliwia łatwe sprzęgnięcie z różnymi silnikami, zapewniając elastyczność i wygodę użytkowania.

Dostosowane do Różnorodnych Zastosowań

Pompa Tellarini IFE25 jest idealnym rozwiązaniem dla sektorów takich jak żeglarstwo, rolnictwo i transport, gdzie istnieje zapotrzebowanie na niezawodne pompy do oleju. Zapewniając maksymalny przepływ do 97 l/min oraz maksymalną wysokość podnoszenia do 45 m, pompa ta doskonale sprawdzi się w różnych aplikacjach. Dodatkowo, możliwość odwrócenia przepływu pompowania oraz krótkotrwała praca z zamkniętymi rurami czynią ją jeszcze bardziej wszechstronną.

Uwaga:

Pompy IFE nie są przeznaczone do pompowania benzyny, rozpuszczalników oraz innych substancji wybuchowych, a także cieczy agresywnych w stosunku do materiałów z których wykonana jest pompa.  Pompowana ciecz nie może zawierać twardych cząstek (piasek) i nie może przekraczać dopuszczalnego wskaźnika lepkości

Pompa IFE po zainstalowaniu wymaga zalania.

Solidna Konstrukcja, Prosta Obsługa

Wykonana z wysokiej jakości materiałów, takich jak mosiądz i stal nierdzewna, pompa Tellarini IFE25 zapewnia nie tylko niezawodność, ale także wytrzymałość w różnych warunkach pracy. Łatwy montaż oraz możliwość zdalnego sterowania załączaniem i wyłączaniem pompy za pomocą przełącznika sprawiają, że obsługa tego urządzenia jest intuicyjna i wygodna dla użytkownika.

Podsumowując, pompa do oleju Tellarini IFE25 to nie tylko efektywne narzędzie do przepompowywania cieczy, ale także niezawodne rozwiązanie dla różnorodnych zastosowań. Dzięki swojej solidnej konstrukcji, elastyczności oraz łatwej obsłudze, stanowi idealną opcję dla tych, którzy poszukują wysokiej jakości pompy do oleju.

Wysokość podnoszenia [m] 45
Wydajność pompy [l/min] 97
Typ produktu Na zamówienie
Zasilanie 12V 24V
Króciec 1"
Prędkość obrotowa silnika [obroty/min] 2800
Przygotowana do podłączenia za pomocą Koła pasowego 1Z120

Pompa do oleju, wody, wody morskiej Tellarini IFE25 ze sprzęgłem elektromagnetycznym i kołem pasowym

Zasilanie