Previous
Next
Indeks 9235993

Anoda tytanowa do zbiorników na ciepłą wodę AME 200

289,00 zł
Brutto

Anoda tytanowa zbiorników ciepłej wody użytkowej AME 200
-Do zbiorników o pojemności od 50l do 400l
-Średnica 3 mm
-Korek montażowy 1/2" lub 3/4"

Przyłącze

Pytanie o cene

Produkt na zamówienie


Zapytaj o cenę

Zostaw nam swój adres mailowy, skontaktujemy się z tobą w celu indywidualnej wyceny.
 
Dostępny

Zamów telefonicznie

(13) 49 40 600

Anoda Tytanowa AME 200: Niezawodna Ochrona Twojego Zbiornika na Ciepłą Wodę przed Korozją.

EAN: 5905567844904
Bariera ochronna przed korozją
Żywotność powyżej 10 lat
Eliminacja zapachu siarkowodoru
Pokrycie nierozpuszczalną warstwą tlenków metali rzadkich
Do zastosowania w zbiornikach emaliowanych o poj. do 400 litrów- w przypadku zbiorników 250l i wzwyż posiadających pojedynczą lub podwójną wężownicę zaleca się zastosowanie Anody AME 400
Oszczędność pieniędzy
Powszechna dostępność korków redukcyjnych do większości bojlerów
Inteligentny system powiadamiania o niesprawności przez diodę LED (kolor zielony led - praca prawidłowa, kolor czerwony led – błąd)

Anoda tytanowa do zbiorników na ciepłą wodę AME-200 to niezbędny element wyposażenia, który znacząco przyczynia się do przedłużenia żywotności i efektywności Twojego bojlera lub zbiornika na ciepłą wodę.

Dzięki swojej doskonałej jakości i właściwościom antykorozyjnym, ta anoda jest gwarantem długotrwałego i niezawodnego działania systemu podgrzewania wody. Oto, dlaczego warto wybrać właśnie ten produkt:

1. Antykorozyjna ochrona: Anoda tytanowa AME-200 to doskonałe rozwiązanie do ochrony Twojego zbiornika na ciepłą wodę przed korozją. Działając jako element galwaniczny, przyciąga ona procesy korozyjne i oddala je od struktury zbiornika. Dzięki temu, wnętrze zbiornika pozostaje wolne od rdzy i osadów, co przedłuża jego żywotność.

2. Wytrzymałość: Anoda ta została wykonana z tytanu, materiału o doskonałej wytrzymałości na działanie czynników atmosferycznych i agresywnych substancji chemicznych. Dzięki temu jest ona odporna na uszkodzenia i degradację, nawet w trudnych warunkach.

3. Łatwa wymiana: Instalacja anody tytanowej AME-200 jest niezwykle prosta i nie wymaga specjalistycznego narzędzia. Możesz dokonać jej wymiany samodzielnie, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, które musiałbyś wydać na usługę serwisową.

4. Uniwersalność: Anoda AME-200 jest kompatybilna z wieloma rodzajami zbiorników na ciepłą wodę, dzięki czemu możesz ją z powodzeniem zastosować w różnych modelach i markach.

5. Ochrona środowiska: Wybierając anodę tytanową, wspierasz ochronę środowiska. Tytan jest materiałem przyjaznym dla natury, a jego trwałość przekłada się na mniejszą ilość odpadów i potrzebę częstszej wymiany.

6. Długotrwała ochrona: Anoda AME-200 działa skutecznie przez długi okres czasu, zapewniając ciągłą ochronę przed korozją. To oznacza, że Twój zbiornik na ciepłą wodę będzie działać bezawaryjnie przez wiele lat.

Anoda tytanowa do zbiorników na ciepłą wodę AME-200 to inwestycja, która zwróci się w postaci oszczędności na uniknięciu kosztownych napraw lub konieczności wymiany zbiornika. Dzięki niej, możesz cieszyć się niezawodnym dostępem do ciepłej wody i jednocześnie dbać o trwałość swojego urządzenia. Nie czekaj z decyzją - wybierz anodę tytanową AME-200 i zapewnij ochronę swojemu zbiornikowi na ciepłą wodę już dziś.

Materiał Tytan
Zasilanie AC 110 – 240V, 50-60Hz
Napięcie wyjściowe max DC 10V
Prąd wyjściowy max 50 mA
Temperatura otoczenia 0-70°C
Długość 120 mm + korek
Średnica 3 mm
Korek montażowy 1/2" lub 3/4" (w zależności od aktualnej dostawy)

Anoda tytanowa do zbiorników na ciepłą wodę AME 200

Przyłącze