Previous
Next
Indeks OMNI0002

Inteligentny zestaw hydroforowy MS SMART BOX PM

1 099,00 zł
Brutto

MS SMART BOX PM to innowacyjny zestaw hydroforowy, który zapewnia stabilne ciśnienie wody dzięki zastosowaniu przemiennika częstotliwości i zaawansowanego sterowania. Dzięki wysokiej efektywności energetycznej i cichej pracy, to idealne rozwiązanie do domów i instalacji miejskich.

Pytanie o cene

Produkt na zamówienie


Zapytaj o cenę

Zostaw nam swój adres mailowy, skontaktujemy się z tobą w celu indywidualnej wyceny.
 
Dostępny

Zamów telefonicznie

(13) 49 40 600

Pompa z przemiennikiem częstotliwości MULTI MH SMART: Nowoczesne Rozwiązanie dla Stabilnego Ciśnienia Wody

Utrzymuje stałe ciśnienie wody w instalacji
Dostosowuje pracę pompy do parametrów hydraulicznych
Wysoka sprawność
Energooszczędność
Cicha praca
Łagodne włączanie i wyłączanie silnika pompy
Zabezpieczenie przed przeciążeniem i przegrzaniem
Ochrona przed suchobiegiem

Nowy MS SMART BOX PM to rewolucja w dziedzinie stabilności ciśnienia wody. To nie tylko kolejny zestaw hydroforowy - to zaawansowane rozwiązanie, które zmienia sposób, w jaki korzystasz z wody.

Zastosowanie przemiennika częstotliwości, elektronicznego panelu sterującego i czujnika ciśnienia zapewnia precyzyjne utrzymanie stałego ciśnienia w instalacji, dostosowanego do Twoich potrzeb. To oznacza więcej wygody i mniej problemów związanych z wahającym się ciśnieniem.

Ale to jeszcze nie wszystko. Silnik typu PM z magnesami trwałymi oraz zaawansowane sterowanie sprawiają, że MS SMART BOX PM zużywa znacznie mniej energii elektrycznej niż tradycyjne hydrofory. To nie tylko oszczędność dla Ciebie, ale także korzyść dla środowiska.

Wykonanie materiałowe

Korpus pompynylon
Wirniktechno polimer
Dławica mechanicznaCER/CAR
Wał pompystal nierdzewna
Podstawa pompystal nierdzewna

Jako pełnoprawny zastępca tradycyjnych zestawów hydroforowych, MS SMART BOX PM doskonale sprawdzi się nie tylko przy czerpaniu wody ze źródła, ale także jako urządzenie do "podbicia" ciśnienia w instalacjach miejskich.

Łagodne włączanie i wyłączanie silnika pompy eliminuje uderzenia hydrauliczne, co przekłada się na dłuższą żywotność całego systemu. Dodatkowo, automatyczne uruchomienie i wyłączenie po rozpoczęciu i zakończeniu poboru wody zapewniają dodatkową wygodę i oszczędność.

Niezwykle cicha praca pozwala na montaż urządzenia w bliskiej odległości od części mieszkalnej domu, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania. Dodatkowo, wbudowane zabezpieczenia chronią przed różnymi awariami, zapewniając nie tylko stabilność, ale także bezpieczeństwo Twojej instalacji.

Rozpocznij nową erę wydajności i oszczędności z inteligentnym zestawem hydroforowym MS SMART BOX PM - Twoim partnerem w zapewnianiu niezawodnego dostępu do wody.

Rodzaj źródła wody Sieć wodociągowa Studnia kręgowa Zbiornik / Magazyn wody deszczowej
Rodzaj zasilania pompy 1-fazowe, 230V, 50Hz
Wysokość podnoszenia [m] 48
Wydajność pompy [l/min] 70
Moc silnika 0,50 kW
Pompa z zakresu wydajności 51-100 l/min
Temperatura otoczenia max. 40 °C
Stopień ochrony IP 44
Maksymalna temperatura medium 90°C
Długość kabla zasilającego [m] 1,1
Zdolność zasysania 8 m

Inteligentny zestaw hydroforowy MS SMART BOX PM