Previous
Next
Indeks 8730899 Kod EAN 5902341050186

Pompa zatapialna do wody TIPI 550 AUTO

237,18 zł
Brutto
Maksymalna wydajność: 170 l/min
Maksymalne podnoszenie: 7 m
Maksymalna średnica zanieczyszczeń: 5 mm
Kabel fabryczny: 10m

Pytanie o cene

Produkt na zamówienie


Zapytaj o cenę

Zostaw nam swój adres mailowy, skontaktujemy się z tobą w celu indywidualnej wyceny.
 
Dostępny

Zamów telefonicznie

(13) 49 40 600

Dostawa nawet w 24h

Wysyłka już od 14,58 zł

Bezpieczne płatności

Blik, karta, przelew, płatność przy odbiorze

POMPA ZATAPIALNA TIPI 550 AUTO

Pompy zatapialne z serii TIPI zostały wyposażone w wbudowany wyłącznik termiczny, zabezpieczający pompę przed przegrzaniem. Dzięki zastosowaniu elektronicznego pływaka wbudowanego w urządzenie, pompa ma możliwość pracy nawet w wąskich studzienkach.

Proponowane pompy z serii TIPI mogą być używane wyłącznie do użytku domowego np. do opróżniania zalanych piwnic, garaży itp.

 


 

Pompa może działać w dwóch trybach:

Tryb AUTO - w momencie, gdy poziom cieczy się podnosi i osiąga 15 cm licząc od podstawy, elekroniczny, wbudowany pływak powoduje automatyczne uruchomienie się pompy. Gdy poziom cieczy obniży się do 6 cm pływak wyłączy jej pracę.

Tryb MANUAL - po ustawieniu tego trybu pompa będzie w stanie wypompować pompę, aż do poziomu swojej podstawy. Warunkiem takiej pracy jest kontrola użytkownika inatyczmiastowe wyłączenie pompy z zasilania w momencie całkowitego wypompowania bądź przełącznie na tryb AUTO.

PARAMETRY TECHNICZNE POMPY:

  • Maksymalne podnoszenie - 7 m
  • Maksymalna wydajność - 170 l/min
  • Moc silnika - 0,55 kW
  • Zasilanie - 230V
  • Króciec - 1"
  • Średnica zanieczyszczeń - 5mm

GŁÓWNE CECHY:

  • Dwa tryby - pompa do wody brudnej może pracować w dwóch trybach AUTO i MANUAL.

  • Pompa do zadań specjalnych - TIPI 550 AUTO świetnie sprawdzi się w ciasnych przestrzeniach i trudno dostępnych miejscach. Urządzenie posiada wbudowany pływak, który steruje praca pompy. Dzięki temu może pracować w trybie automatycznym np. w studzienkach.
  • Sprawdzona marka - produkty Omnigena od lat cieszą się uznaniem i zaufaniem klientów. Długoletnia tradycja i doświadczenie w dostarczaniu nowoczesnych i trwałaych urządzeń gwarantują Omnigenie pozycję lidera na rynku
  • Gwarancja jakości - producent pompy Omnigena opatrzył swoje produkty 2 letnią gwarancją.

Jakość wykonania - pompa wykonana jest z wysokiej jakości materiałów co czyni ją odporną na działanie czynników zewnętrznych. Jednocześnie pompa zachowuje kompaktowy rozmiar i lekką wagę. Dodatkowym atutem jest szybka, sprawna i cicha praca.

Akcesoria - do zestawu pompowego dołączony jest 10 m kabel pozwalający na wygodną pracę z urządzeniem , nawet z dala od źródła zasilania. Pompa przystosowana jest do pracy z elastycznym wężem tłocznym.

KARTA KATALOGOWA


Pompa zatapialna do wody TIPI 550 AUTO