Previous
Next
Indeks 9545790

E.SYTWIN zestaw pompowy na bazie E.SYBOX

11 233,59 zł
Brutto

E.SYTWIN to nowoczesne rozwiązanie z wykorzystaniem szybkiego połączenia dla szeregu pomp E.SYBOX.

Pytanie o cene

Produkt na zamówienie


Zapytaj o cenę

Zostaw nam swój adres mailowy, skontaktujemy się z tobą w celu indywidualnej wyceny.
 
Dostępny

Zamów telefonicznie

(13) 49 40 600

Dostawa nawet w 24h

Wysyłka już od 14,58 zł

Bezpieczne płatności

Blik, karta, przelew, płatność przy odbiorze

Odkryj Doskonałe Ciśnienie Wody z Zestawem E.Sytwin na Bazie E.Sybox

E.SYTWIN to zaawansowany zestaw pompowy na bazie popularnego i renomowanego systemu E.SYBOX firmy DAB. Teraz, dzięki sklepowi PompySanok.pl, masz okazję poznać to innowacyjne rozwiązanie, które przekształci sposób, w jaki doświadczasz ciśnienia wody w swoim domu, ogrodzie lub miejscu pracy.

Czym jest E.Sytwin i dlaczego warto go wybrać?

E.SYTWIN to nowoczesne rozwiązanie z wykorzystaniem szybkiego połączenia dla szeregu pomp E.SYBOX. Wykorzystanie tej metody zapewnia znakomite osiągi dzięki łatwemu łączeniu instalacji. Zestaw jest w stanie obsłużyć zespół mieszkaniowy, budynków wielorodzinnych - do 9 kondygnacji, maksymalnie 17 mieszkań.

E.SYTWIN to kompleksowy zestaw pompowy, który łączy w sobie zalety E.SYBOX oraz dodatkowych funkcji, które uczynią Twoje doświadczenie jeszcze bardziej komfortowym:

Wydajność bez kompromisów: Dzięki wydajnym pompom o łącznej wydajności sięgającej 9 m³/h i maksymalnym ciśnieniu wynoszącym 5,5 bar, zapewniasz sobie mocny strumień wody dokładnie tam, gdzie go potrzebujesz.

Energooszczędność: System E.SYTWIN jest wyposażony w innowacyjny inwerter, który dostosowuje pracę pomp do rzeczywistych potrzeb, minimalizując jednocześnie zużycie energii. Oszczędzaj na rachunkach za prąd i dbaj o środowisko.

Intuicyjna kontrola: Elektroniczny sterownik z czytelnym wyświetlaczem LCD umożliwia wygodne monitorowanie i dostosowywanie parametrów pracy pomp. Bezproblemowa kontrola nad ciśnieniem wody w Twoich rękach.

Cicha praca: Zaawansowana izolacja akustyczna zapewnia cichą pracę pompy, niezależnie od warunków, co sprawia, że korzystanie z niej jest wyjątkowo komfortowe.

Bezpieczeństwo i niezawodność: System automatycznego wyłączania chroni pompę w przypadku awarii lub niskiego poziomu wody, co przedłuża jej żywotność i gwarantuje bezpieczne użytkowanie.

Design i kompaktowa konstrukcja: E.SYTWIN to zestaw o nowoczesnym i estetycznym wyglądzie, który nie tylko doskonale spełnia swoje funkcje, ale także prezentuje się świetnie w każdym otoczeniu.

E.SYTWIN to zestaw pompowy, który zmieni Twoje podejście do korzystania z wody. Niezależnie od zastosowania, ten produkt pozwoli Ci cieszyć się stałym ciśnieniem wody, oszczędzać energię i podnosić komfort codziennego życia. Wybierz E.SYTWIN, dostępny w sklepie PompySanok.pl, i zapewnij sobie niezawodny dostęp do wody na najwyższym poziomie.

E.SYTWIN zestaw pompowy na bazie E.SYBOX