Previous
Next
Indeks 9571833 Kod EAN 5903111344566

Automat sterujący pracą pompy PC-16

235,00 zł
Brutto

Automat hydroforowy PC-16 to nowoczesne urządzenie umożliwiające precyzyjne sterowanie pracą pomp głębinowych lub powierzchniowych o mocy do 1300W. Dzięki funkcjom takim jak automatyczny restart i zabezpieczenie przed suchobiegiem, PC-16 zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo dostawy wody, stanowiąc doskonałe rozwiązanie dla efektywnego zarządzania systemem wodociągowym.

Pytanie o cene

Produkt na zamówienie


Zapytaj o cenę

Zostaw nam swój adres mailowy, skontaktujemy się z tobą w celu indywidualnej wyceny.
 
Dostępny

Zamów telefonicznie

(13) 49 40 600

Dostawa nawet w 24h

Wysyłka już od 14,58 zł

Bezpieczne płatności

Blik, karta, przelew, płatność przy odbiorze

Automat Hydroforowy PC-16: Sterowanie Efektywnością i Bezpieczeństwem Dostawy Wody

Automat hydroforowy PC-16 to zaawansowane rozwiązanie umożliwiające skuteczne sterowanie pracą pomp głębinowych lub powierzchniowych. Ten nowoczesny automat został zaprojektowany do współpracy z pompami jednofazowymi o mocy do 1300W, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpiecznej i efektywnej pracy. 

Króciec ssący/tłoczny 1"
Wbudowany zawór zwrotny
Zabezpieczenie przed suchobiegiem
Wbudowany manometr
Manualny włącznik RESET
Dioda sygnalizująca zasilanie POWER
Dioda sygnalizująca prace pompy ON
Dioda sygnalizująca awarię FAILURE
Automatyczny restart

Właściwości i Funkcje PC-16

Automat PC-16 reaguje na otwarcie kranu, dostając sygnał do uruchomienia pompy, zapewniając jednocześnie stabilne ciśnienie w instalacji. Gdy kran zostaje zakręcony, automat precyzyjnie wyłącza pracę pompy, eliminując niepotrzebne zużycie energii. Jedną z kluczowych funkcji tego urządzenia jest zabezpieczenie przed suchobiegiem. W przypadku braku wody w studni, automatycznie wyłącza pompę, chroniąc ją przed uszkodzeniem.

Automatyczny Restart dla Optymalnej Efektywności

PC-16 to ulepszona wersja swojego poprzednika, PC-15, oferująca dodatkową funkcję automatycznego restartu. Po wykryciu braku wody, automatycznie wznowi pracę urządzenia, eliminując konieczność ręcznego ponownego uruchamiania. Jeżeli problem z dostępnością wody utrzymuje się, PC-16 cyklicznie podejmuje próby ponownego rozruchu, zapewniając ciągłą gotowość do pracy.

Łatwa Instalacja i Wygoda Użytkowania

Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o prostocie instalacji. Zawiera kabel z wtyczką o długości 1m oraz gniazdo elektryczne, ułatwiające podłączenie pompy. Dodatkowo, wyposażone w króćce o średnicy 1", automat PC-16 jest gotowy do współpracy z różnymi systemami wodociągowymi.

Automat hydroforowy PC-16 to nie tylko urządzenie sterujące pracą pompy, ale także gwarancja efektywnej i bezpiecznej dostawy wody. Dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak automatyczny restart i ochrona przed suchobiegiem, PC-16 to niezastąpione narzędzie dla wszystkich, którzy cenią sobie niezawodność i wydajność w codziennym użytkowaniu systemu wodociągowego.

Napięcie wyjściowe max 220 - 240 V
Zakres ciśnienia 0,1 - 10 bar
Maksymalne natężenie prądu 10 A
Stopień ochrony IP 65
Maksymalna temperatura medium 40°C
Ciśnienia załączania 1,5 - 3 bar

Automat sterujący pracą pompy PC-16