Previous
Next
Indeks 9256591 Kod EAN 5903111344795

Automat hydroforowy MH 1300 INOX PC-15

696,00 zł
Brutto

Automat hydroforowy MH 1300 INOX PC-15 to wysoce efektywny system, łączący wielostopniową pompę powierzchniową MH 1300 INOX z zaawansowanym sterownikiem PC-15. Dzięki imponującym parametrom technicznym zapewnia niezawodne zaopatrzenie w wodę dla domów jednorodzinnych, domków letniskowych i systemów nawadniania.

H max. - 55m
Q max. - 100 l/min
+ automat PC-15

Pytanie o cene

Produkt na zamówienie


Zapytaj o cenę

Zostaw nam swój adres mailowy, skontaktujemy się z tobą w celu indywidualnej wyceny.
 
Dostępny

Zamów telefonicznie

(13) 49 40 600

Dostawa nawet w 24h

Wysyłka już od 14,58 zł

Bezpieczne płatności

Blik, karta, przelew, płatność przy odbiorze

Automat Hydroforowy: Pompa powierzchniowa, samozasysająca MH 1300 INOX + automatyczny sterownik PC-15

Prezentujemy innowacyjny automat hydroforowy MH 1300 INOX PC-15, składający się z zaawansowanej, wielostopniowej, samozasysającej pompy powierzchniowej MH 1300 INOX oraz inteligentnego sterownika elektronicznego PC-15. To wszechstronne rozwiązanie doskonale sprawdzi się w zaopatrywaniu w wodę domów jednorodzinnych, domków letniskowych, a także w systemach nawadniania.

Cicha praca pompy
Zdolność zasysania z głębokości do 8m
Zabezpieczenie przed suchobiegiem
Zestaw eliminuje konieczność montażu zbiornika hydroforowego
Wbudowane w pompę zabezpieczenie przed przegrzaniem
Elementy pompy wykonane ze stali nierdzewnej

Bezzbiornikowy automat hydroforowy MH 1300 INOX - PC-15 precyzyjnie steruje pracą pompy, reagując na zmiany ciśnienia w rurociągu i przepływu wody. Możliwość dostosowania parametrów, takich jak ciśnienie wyłączania i załączania, sprawia, że z łatwością zastępuje tradycyjne wyłączniki ciśnieniowe. Dodatkowo, chroni pompę przed pracą na sucho, a zawór zwrotny skutecznie zabezpiecza przed cofaniem się wody. Manometr ułatwia precyzyjną regulację ciśnienia. Automat może pracować zarówno z zbiornikiem hydroforowym, jak i bez niego.

DANE TECHNICZNE I WYDAJNOŚĆ:

Automat hydroforowy MH 1300 INOX PC-15 charakteryzuje się imponującymi danymi technicznymi, gwarantującymi efektywne i niezawodne działanie. Zapewnia maksymalne podnoszenie na poziomie 55 m oraz osiąga imponującą wydajność do 100 l/min. Wyposażony w silnik o mocy 1,3 kW, zasilany napięciem 230 V, automat ten efektywnie radzi sobie z zasysaniem wody na głębokości do 8 m. Pobór prądu wynosi 6A, a króciec o średnicy 1" umożliwia łatwe podłączenie do instalacji.

GŁÓWNE CECHY:

Pompa samozasysająca: Dzięki zastosowaniu tuby Venturiego, automat gwarantuje skuteczne ssanie wody, eliminując konieczność manualnego napełniania przed rozpoczęciem pracy.

Solidna konstrukcja: Pompa została zbudowana z wytrzymałych materiałów, odpornych na korozję, co zapewnia długotrwałą i niezawodną pracę.

Zabezpieczenie termiczne: Silnik pompy wyposażony jest w wbudowane zabezpieczenie termiczne, chroniące przed przegrzaniem i uszkodzeniem.

Wirnik z norylu: Wysokiej jakości wirnik wykonany z norylu zapewnia wydajność i trwałość nawet w trudnych warunkach.

Automatyczne działanie: Automat uruchamia pompę automatycznie po odkręceniu wody i wyłącza po jej zakręceniu, co eliminuje konieczność nadzoru.

Uniwersalne zastosowanie: Idealny do różnych zastosowań, zapewnia niezawodność i efektywność w każdych warunkach.

Zastępuje tradycyjny wyłącznik ciśnieniowy: Inteligentny sterownik PC-15 w pełni zastępuje tradycyjny wyłącznik ciśnieniowy, zapewniając precyzyjną kontrolę i optymalne warunki pracy.

Możliwość pracy ze zbiornikiem hydroforowym: Automat dostosowuje się do indywidualnych potrzeb, umożliwiając pracę zarówno z zbiornikiem, jak i bez niego.

Kompaktowy rozmiar i łatwy montaż: Pompa o niewielkich rozmiarach jest łatwa w obsłudze i montażu, co przekłada się na wygodę użytkowania.

Automat Hydroforowy MH 1300 INOX PC-15 to innowacyjne rozwiązanie, które nie tylko spełni oczekiwania pod względem wydajności, ale także zapewni niezawodność i łatwość obsługi. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i solidnej konstrukcji, ten automat hydroforowy to gwarancja skutecznego zaopatrzenia w wodę każdej instalacji.

Rodzaj źródła wody Studnia kręgowa Zbiornik / Magazyn wody deszczowej
Rodzaj zasilania pompy 1-fazowe, 230V, 50Hz
Wysokość podnoszenia [m] 55
Wydajność pompy [l/min] 100
Moc silnika 1,30 kW
Temperatura otoczenia max. 40 °C
Stopień ochrony IP 44
Maksymalna temperatura medium 35°C
Klasa izolacji B
Prędkość obrotowa silnika [obroty/min] 2850

Automat hydroforowy MH 1300 INOX PC-15