Previous
Next
Indeks 9619198 Kod EAN 2100000000029

Pompa ściekowa do trudnych warunków LEOPARD 100 ECK 5.30 EVAK

12 452,52 zł
Brutto

H max. - 14 m, Q max. - 1400 l/min, Moc - 2,2 kW, 400V

EAN: 2100000000029

Pytanie o cene

Produkt na zamówienie


Zapytaj o cenę

Zostaw nam swój adres mailowy, skontaktujemy się z tobą w celu indywidualnej wyceny.
 
Dostępny

Zamów telefonicznie

(13) 49 40 600

Dostawa nawet w 24h

Wysyłka już od 14,58 zł

Bezpieczne płatności

Blik, karta, przelew, płatność przy odbiorze

Pompa ściekowa do trudnych warunków LEOPARD 100 ECK 5.30 EVAK: Twoje Rozwiązanie dla Wyjątkowych Wyzwań

W sytuacjach, gdzie odprowadzanie ścieków jest wyjątkowo wymagające, potrzebujesz rozwiązania, które stawi czoła każdemu wyzwaniu. Pompa ściekowa LEOPARD 100 ECK 5.30 EVAK to produkt, który spełni te oczekiwania. Ta pompa została stworzona, aby działać niezawodnie nawet w najtrudniejszych warunkach.

Dane techniczne pompy LEOPARD

EAN: 2100000000029
Maksymalna temperatura medium: 40°C
Maksymalna głębokość zanurzenia [m]: 20
Klasa izolacji: F
Stopień ochrony: IP68
Zasilanie: ~400V
Prędkość obrotowa silnika [obroty/min]: 1450
Króciec tłoczny: 3"

Parametry techniczne pompy LEOPARD

Wydajność max. 1400 l/min
Moc silnika 2,2 kW
Wysokość podnoszenia max. 14 m
Pobór prądu 5 A

Wykonanie pompy LEOPARD

Pokrywa silnika żeliwo szare
Korpus silnika żeliwo szare
Komora olejowa żeliwo szare
Woluta żeliwo szare
Wirnik wykonanie specjalne
Płyta ssawna żeliwo szare
Stopa pompy żeliwo sferoidalne
Uszczelnienie wału Górne: CA/CE, Dolne: SIC/SIC
Ochrona antypiaskowa NBR
Łożysko górne NTN/TPI
Łożysko dolne NTN/TPI
Wał AISI 410
Uszczelka płyty ssawnej PE
Zawór odpowietrzający PP

Wydajność na Wysokim Poziomie

LEOPARD 100 ECK 5.30 EVAK to pompa, która zapewnia wyjątkową wydajność. Z pompą o mocy 2,2 kW i imponującym przepływem, radzi sobie z transportem ścieków bez względu na ich rodzaj. To rozwiązanie dla tych, którzy wymagają maksymalnej wydajności.

Solidna Konstrukcja, Odporność na Ekstremalne Warunki

Pompa ściekowa LEOPARD 100 ECK 5.30 EVAK to symbol solidności. Jej konstrukcja jest odpor na działanie agresywnych mediów i warunków panujących w trudnych środowiskach. Niezależnie od tego, czy pracujesz w przemyśle, gospodarstwie czy domu, możesz polegać na niej w każdych warunkach.

Rozdrabniacz Wbudowany

Ta pompa została wyposażona w wbudowany rozdrabniacz, co oznacza, że może radzić sobie z odprowadzaniem ścieków zawierających ciała stałe. To znacząco zwiększa jej wszechstronność i użyteczność w różnych zastosowaniach.

Efektywność Energetyczna, Oszczędność Kosztów

W EVAK kładziemy duży nacisk na efektywność energetyczną. Pompa ściekowa LEOPARD 100 ECK 5.30 EVAK została zoptymalizowana pod kątem minimalizacji zużycia energii elektrycznej, co przekłada się na oszczędności w eksploatacji.

Prosta Obsługa i Konserwacja

Pompa została zaprojektowana z myślą o łatwej obsłudze i minimalnej konserwacji. Panele sterowania są intuicyjne, a konserwacja sprowadza się do minimum. To rozwiązanie, które może być obsługiwane zarówno przez profesjonalistów, jak i osoby początkujące.

Pompa ściekowa LEOPARD 100 ECK 5.30 EVAK to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy stawiają wysokie wymagania w zakresie odprowadzania ścieków. Dzięki swojej wydajności, solidnej konstrukcji i wbudowanemu rozdrabniaczowi, ta pompa sprosta nawet najtrudniejszym warunkom. Wybierając LEOPARD 100 ECK 5.30 EVAK, wybierasz niezawodność i efektywność.

Skontaktuj się z nami już teraz, aby uzyskać więcej informacji na temat Pompy ściekowej LEOPARD 100 ECK 5.30 EVAK i znaleźć rozwiązanie, które sprosta Twoim wymaganiom w zakresie odprowadzania ścieków.

Pompa ściekowa LEOPARD 100 ECK 530 EVAK to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy stawiają wysokie wymagania w zakresie odprowadzania ścieków. Dzięki swojej wydajności, solidnej konstrukcji i wbudowanemu rozdrabniaczowi, ta pompa sprosta nawet najtrudniejszym warunkom. Wybierając LEOPARD 100 ECK 530 EVAK, wybierasz niezawodność i efektywność.

Skontaktuj się z nami już teraz, aby uzyskać więcej informacji na temat Pompy ściekowej LEOPARD 100 ECK 530 EVAK i znaleźć rozwiązanie, które sprosta Twoim wymaganiom w zakresie odprowadzania ścieków."

Pompa ściekowa LEOPARD 100 ECK 530 EVAK to tylko jedno z wielu rozwiązań, jakie oferujemy w naszej bogatej gamie produktów. Wybór odpowiedniej pompy może być wyzwaniem, ale nie martw się – jesteśmy tu, aby Ci pomóc!

Nasi eksperci z PompySanok.pl chętnie udzielą Ci fachowej pomocy i doradzą w doborze idealnej pompy, dostosowanej do Twoich konkretnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pompy do domu, przemysłu czy rolnictwa, mamy odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami już teraz, aby rozpocząć rozmowę i znaleźć pompę, która spełni Twoje oczekiwania. Nasza pasja to dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań w dziedzinie pomp, i chcemy, abyś dołączył do naszej grupy zadowolonych klientów. Razem znajdziemy pompę, która rozwiąże Twoje wyzwania w zakresie odprowadzania ścieków

Pompa ściekowa do trudnych warunków LEOPARD 100 ECK 5.30 EVAK