Previous
Next
Indeks 9349999

Pompa zatapialna do brudnej wody automatyczna SAN 550 AUTO

390,00 zł
Brutto
Maksymalna wydajność: 195 l/min
Maksymalne podnoszenie: 7m
Maksymalna średnica zanieczyszczeń: 25 mm
Kabel fabryczny: 10 m

Pytanie o cene

Produkt na zamówienie


Zapytaj o cenę

Zostaw nam swój adres mailowy, skontaktujemy się z tobą w celu indywidualnej wyceny.
 
Dostępny

Zamów telefonicznie

(13) 49 40 600

Pompa zatapialna SAN 550 AUTO


Pompa zatapialna SAN 550 AUTO najlepiej sprawdzi się w pracach związanych z odprowadzaniem wody z zalanych pomieszczeń, takich jak np. piwnica lub garaż. Ta wydajna pompa ma zastosowanie wyłącznie domowe, charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, cichą pracą i łatwą obsługą. Pompy z tej serii zostały wyposażone w elektroniczne sterowanie pływakowe co umożliwia stosowanie ich w wąskich studzienkach.

Parametry techniczne:

 • Wydajność maksymalna (l/min): 195
 • Max. wysokość podnoszenia (m): 7
 • Średnica zanieczyszczeń (mm): 25
 • Moc silnika (kW): 0,55
 • Zasilanie (V): 230
 • Rozmiar króćca tłocznego (cale): 1”

OPIS FUNKCJI:

1. TRYB AUTO - pompa uruchomi się, gdy poziom wody osiągnie wartość zaznaczona suwakiem, natomiast wyłączy się gdy poziom cieczy osiągnie 11 cm licząc od podstawy pompy

2. TRYB MANUAL - pompa będzie pracowała ciągle aż do momentu osiągnięcia przez ciecz poziomu 5 cm licząc od podstawy pompy. Aby wyłączyć pompę pracującą w trybie MANUAL nalezy odłączyć ją od zasilania bądź przełączyć na tryb AUTO.


ZASTOSOWANIE POMPY

TYP: pompa zatapialna
RODZAJ CIECZY: czysta woda, brudna woda lub zanieczyszczona niewielkimi elementami stałymi

ZALETY:

 • Duża moc - posiada mocny silnik o maksymalnej wydajności 230 l/min. Dzięki temu, urządzenie bardzo szybko poradzi sobie z przepompowywaniem wody. Silnik chroniony jest przed przegrzaniem za pomocą pływaka sterującego.
 • Właściwe użytkowanie pompy - aby uchronić pompę zatapialną przed uszkodzeniem, należy zwracać uwagę na to, by nie pracowała ona z cieczą zawierającą dużą ilość elementów szlifujących, np. piasku. Jeżeli nie można tego uniknąć, warto podwiesić pompę nad dnem zbiornika.
 • Dwa tryby pracy - SAN 550 AUTO wyróżnia się dwoma trybami pracy: MANUAL i AUTO. W trybie MANUAL pompa pracuje nieprzerwanie, aż do odłączenia od źródła zasilania lub zmiany trybu na AUTO. W trybie AUTO, pływak sterujący kontroluje włączanie i wyłączanie urządzenia w zależności od poziomu pompowanej cieczy.
 • Gwarancja producenta - produkty posiadają dwuletnią gwarancję dla klientów indywidualnych. W przypadku firm okres ten wynosi rok. Gwarancja obejmuje naprawy uszkodzeń, które nie powstały w wyniku niewłaściwego korzystania z urządzenia.
 • Akcesoria - W skład zestawu pompowego wchodzi kabel zasilający o długości 10 metrów, co pozwala na komfortową pracę z urządzeniem, z dala od źródła zasilania. Pompa współpracuje z elastycznymi wężami tłocznymi.
 • Pompa została przystowana do pracy z elastycznym wężem tłocznym

 

 

Pompa zatapialna do brudnej wody automatyczna SAN 550 AUTO