Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

   Wyłącznik pływakowy MOUSE 500
   Wyłącznik pływakowy MOUSE 500
   Wyłącznik pływakowy MOUSE 500
   Wyłącznik pływakowy MOUSE 500
   Wyłącznik pływakowy MOUSE 500
   Wyłącznik pływakowy MOUSE 500

   Wyłącznik pływakowy MOUSE 500

   296,43 zł
   Brutto
   Dostępny

   Wyłącznik pływakowy Mouse 500 do monitorowania stanu zbiornika.

   Długość przewodu :
   Ilość
   • Zamów Telefonicznie Zamów Telefonicznie (13) 49 40 600
   • Szybka WysyłkaSzybka Wysyłka
   • Bezpieczne płatnościBezpieczne płatności

   Włącznik pływakowy Mouse 500 - Precyzja i Niezawodność dla Twojego Zbiornika

   Produkt ten dostępny jest na zamówienie, a więc czas dostawy może być wydłużony, przed zakupem prosimy o telefoniczną weryfikację dostępności.

   Właściciele zbiorników wszelkiego rodzaju doskonale zdają sobie sprawę, jak kluczową rolę odgrywa kontrola poziomu cieczy. W takim kontekście niezawodność oraz precyzja są absolutnym priorytetem. Odpowiadając na te potrzeby, prezentujemy wyłącznik pływakowy Mouse 500 – innowacyjne rozwiązanie, które zrewolucjonizuje Twoje podejście do monitorowania stanu zbiornika.

   Dane techniczne MOUSE 500

   EAN: 
   Maksymalna temperatura medium: 60°C
   Mikroprzełącznik 20(8)A
   Maksymalne Napięcie: 250V
   Maksymalny Prąd: 16A
   Typ Złącza: G1/4" (gwint wewnętrzny)
   Maksymalna Długość Kabla: 10m
   Odporność na Warunki Atmosferyczne: IP68

   Najważniejszą cechą wyłącznika pływakowego Mouse 500 jest doskonała precyzja pomiaru. Dzięki zaawansowanej technologii pływaka, urządzenie gwarantuje dokładne określenie poziomu cieczy w zbiorniku. Bez względu na rodzaj płynu czy jego właściwości, Mouse 500 zapewnia niezwykle precyzyjne odczyty, eliminując wszelkie wątpliwości związane z ilością zawartości.

   Ten model wyróżnia się również wyjątkową niezawodnością. Zastosowane materiały najwyższej jakości, takie jak odporne na korozję elementy, gwarantują długotrwałą pracę w najróżniejszych warunkach. Bezawaryjność Mouse 500 to gwarancja spokoju, że Twój zbiornik jest stale pod kontrolą, niezależnie od otoczenia czy intensywności użytkowania.

   Montaż włącznika pływakowego jeszcze nigdy nie był tak łatwy. Mouse 500 został zaprojektowany z myślą o prostocie instalacji. Intuicyjny interfejs i klarowne instrukcje pozwalają na szybką adaptację urządzenia do Twojego zbiornika. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy początkującym użytkownikiem, z łatwością poradzisz sobie z montażem.

   Nieograniczone zastosowanie w różnorodnych dziedzinach to kolejna zaleta, na którą warto zwrócić uwagę. Wyłącznik pływakowy Mouse 500 sprawdzi się zarówno w gospodarstwach domowych, przemyśle, rolnictwie czy nawet w monitoringu środowiskowym. Jego wszechstronność czyni go niezastąpionym narzędziem dla każdego, kto ceni sobie kontrolę nad poziomem cieczy.

   Dbając o różnorodność potrzeb, w jakich może znaleźć zastosowanie wyłącznik pływakowy Mouse 500, oferujemy różne warianty konfiguracyjne. Możliwość dostosowania parametrów urządzenia do specyfiki Twojego zbiornika pozwala osiągnąć maksymalną efektywność pracy.

   Podsumowując, wyłącznik pływakowy Mouse 500 to nowoczesność, precyzja i niezawodność w jednym urządzeniu. Kontrola poziomu cieczy w Twoim zbiorniku jeszcze nigdy nie była tak łatwa i pewna. Daj się przekonać innowacyjnym rozwiązaniom i zaufaj Mouse 500 – partnerowi, na którym zawsze możesz polegać.

   TECNOPLASTIC
   9264656
   2 Przedmioty

   Specyficzne kody

   Zobacz także

   Wyłącznik pływakowy MOUSE 500

   296,43 zł
   Brutto