Promocja
Previous
Next
Indeks 9137504

Pompa ściekowa z wirnikiem VORTEX GOVOX 315 S - dawniej AFEC BV 315 S

6 585,76 zł
6 256,48 zł Zniżka 5%
Brutto

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 5 163,08 zł (+21%)

Pompa ściekowa GOVOX 315 S to niezawodne rozwiązanie do transportu różnorodnych zanieczyszczeń i ścieków surowych, sprawdzające się doskonale w przemyśle oraz gospodarstwach domowych. Dzięki wbudowanemu wirnikowi VORTEX i solidnej konstrukcji, pompa doskonale radzi sobie z przeprowadzaniem nawet najbardziej wymagających mediów.

Pytanie o cene

Produkt na zamówienie


Zapytaj o cenę

Zostaw nam swój adres mailowy, skontaktujemy się z tobą w celu indywidualnej wyceny.
 
Dostępny

Zamów telefonicznie

(13) 49 40 600

Pompa ściekowa GOVOX 315 S - DAWNIEJ AFEC BV 315 S: Innowacyjne Rozwiązanie dla Przemysłowego Transportu Ścieków

Wyposażona w wirnik VORTEX
Wsokiej jakości materiały odporne na korozję
Wyposażona w wyłącznik pływakowy
Wysyłka w 24h!
Wodoszczelny przepust kabla
Nasada GRATIS
Żeliwna obudowa odporna na uszkodzenia mechaniczne
W pompie zastosowano smar ekologiczny

* zdjęcie pływaka jest poglądowe

Wydajność i Niezawodność Serii PRORIL GOVOX

GOVOX 315 S, dawniej AFEC BV 315 S, to zaawansowana pompa ściekowa z serii PRORIL, która rewolucjonizuje przemysłowy transport zanieczyszczeń i ścieków. Wyposażona w wbudowany wirnik VORTEX, została specjalnie zaprojektowana, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym warunkom, zapewniając niezawodność, wydajność i trwałość.

Doskonała Zdolność Przewodzenia Ścieków

Dzięki swojej dużej średnicy, seria GOVOX doskonale radzi sobie z przeprowadzaniem różnego rodzaju ścieków surowych, przemysłowych i bytowo-gospodarczych, zapewniając stałe ciśnienie i sprawne działanie instalacji.

NASADA W PREZENCIE!

Wyjątkowa Konstrukcja GOVOX 315 S

GOVOX 315 S wyróżnia się szerokim korpusem, który w połączeniu z wirnikiem VORTEX umożliwia łatwy transport dużych cząsteczek stałych i ciał włóknistych, przy jednoczesnym minimalizowaniu zużycia wirnika, co przekłada się na oszczędność energii i dłuższą żywotność pompy.

Bezpieczeństwo i Trwałość

Dodatkowo, pompa jest wyposażona w wodoszczelny przepust kabla oraz ochronę silnika, zapewniając nie tylko bezawaryjność, ale również bezpieczeństwo użytkowania. Silnik zatapialny oraz podwójne uszczelnienie mechaniczne wykonane z trwałego materiału gwarantują stabilność i wytrzymałość w każdych warunkach.

Ochrona i Ekologia

Niezwykle istotną cechą jest również żeliwna obudowa, która skutecznie chroni pompę przed uszkodzeniami mechanicznymi, czyniąc ją idealnym rozwiązaniem do pracy w trudnych warunkach terenowych. Ponadto, zastosowanie smaru ekologicznego minimalizuje negatywny wpływ na środowisko, sprawiając, że pompa jest nie tylko skuteczna, ale również przyjazna dla natury.

Dostępność różnych modeli pomp z różnymi typami wirników, takimi jak wirnik tnący, jednokanałowy oraz wirnik VORTEX z agregatem, umożliwia jeszcze lepsze dopasowanie do indywidualnych potrzeb i warunków pracy, czyniąc GOVOX 315 S niezastąpionym narzędziem w transporcie ścieków i zanieczyszczeń.

Rodzaj zasilania pompy 1-fazowe, 230V, 50Hz
Wysokość podnoszenia [m] 48
Wydajność pompy [l/min] 552
Moc silnika 1,50 kW
Króciec 3"
Maksymalna temperatura medium 40°C

Pompa ściekowa z wirnikiem VORTEX GOVOX 315 S - dawniej AFEC BV 315 S